На українській мові нам були загадали завадання напасати слова, які б увійли в універсальну мову майбутнього...
ось що з цоього вийшло
посиланняПоказати текст спойлеру
Бажання
Вміщує в собі тисячі захоплених поглядів, ідей, прагнень, відкриттів. І букв більше ніж звуків, адже людина не завжди знає, чого хоче, часом більше говорячи, ніж знаючи, що їй насправді потрібно. Подвійне "н", що символізує силу бажання, перед останнім "я", що символізує особистість. Але це всього лиш невеличкий мовнопсихічний аналіз слова. Насправді, воно є набагато більшим, адже кожний вчинок істоти, байдуже людини чи ні, провокується бажанням. І не варто додавати "якби бажання не було", адже воно, як і Всесвіт, було завжди.
Батьки
Мама\Тато
Ким би ми не були, у нас завжди є мама\тато. Приблизно третину життя ми покладаємось в першу чергу на них. Для деяких людей ці слова найважливіші з самого дитинства і до смерті.
Ті, хто дали нам життя, ті, хто люблять нас як ніхто інший; це люди, яких ми любимо більше, ніж будь-кого іншого, заради яких здатні на самопожертву, як і вони заради нас.
Без них нічого б не було. Батьки народжують дітей. І саме тому людство продовжує існувати. Батьків ми повинні любити і поважати, бо саме їм ми завдячуємо своїм існуванням.
Батьківщина
Не випадково є спільнокореневим зі словом „батьки”. Синонім слова Україна.
Слово, яке викликає в серці якісь особливі хвилювання, величезну гордість за свою землю. Батьківщина одна, її дано Богом, вона нерозривно з нами пов’язана, її не можливо не любити…
Бог
Це те, чому ми живемо. Це все, що нас оточує, все, що ми любимо, або й ненавидимо. Це ми самі.
Відбудова
Оновлення занедбаного, або виправлення минулих помилок. Часом люди припускаються помилок, коли кажуть певні слова. Ці слова руйнують відносини. Відносини відбудовуються завдяки ЛЮБОВІ. Відбудова – спроба розвинути існуючі зачатки.
Війна
Це слово позначає всі процеси, що відбуваються в цьому світі. Наше життя – це процес, який складається з думки та з дії.
Народження думки – це боротьба, можна легко назвати війною. Дія – це рух, або непорушність – це все так само можна позначати словом „війна”. Інколи ми воюємо з ворогами, які заважають нам думати або діяти, інколи змагаємося з рівними собі за право думати та діяти тут і тепер; та найчастіше наше життя – це війна зі собою.
Віра
Життя без віри просто неможливе. Саме вона є тим фундаментом на якому побудовані всі наші відносини з іншими людьми. Адже без віри у щирість почуттів, істинну радість, надійність та підтримку людей навколо нас, ми ніколи не могли б назвати когось другом, подругою чи коханим. Це були б просто одні із тисячі людей на планеті. Це саме та сила, що дає нам впевненість у собі та штовхає нас до самовдосконалення. Яку користь принесе митцю його талант, якщо він не повіривши у самого себе, ніколи не візьме до рук пензля?
Віра в те, що твоя любов не є марною.
Вітровійка
Виготовлений з легкого матеріалу предмет (звичайно у вигляді півкола), яким навівають прохолоду в обличчя під час спеки.
Воля
Слово дзвінке й мелодійне, його приємно вимовляти. Навіть просто голосно сказане, воно лунає як заклик. Воля, поле, політ -- слово-мрія, слово-надія, слово-майбутнє.
З іншого ж боку... "Воля до життя" Джека Лондона, "з власної волі", "вольова людина". Це слово набуває зовсім іншого значення. Людина свідомо робить щось, що їй не до вподоби, обмежує свою волю -- у першому значенні слова. Мимоволі знову замислюєшся над вічними питаннями "хочу" чи "можу" та над тим, що робить людину вільною.
Впірвати
Когось обіграти, випередити у змаганнях чи у конкурсі. Це слово включив тому, що під час викиду адреналіну у кров, нормативне слово не завжди підходить. Слово впірвати має коріння від слова рвати (щось, когось).
Гармонія
Вдале поєднання компонентів, що викликає позитивні переживання та відчуття благополуччя. Гармонія внутрішнього світу людини є підґрунтям для її духовного розвитку та щастя.
Гроші
У сучасному світі все обертається навколо грошей, і вислів “Гроші керують світом” правдивий, як ніколи. Неможливо знайти людину, яка б не хотіла заробити багато грошей. Безперечно, гроші відіграють дуже важливу роль у нашому житті, вони дарують нам певну свободу, тому бажання ні в чому в собі не відмовляти є цілком природним і зрозумілим. Але деякі люди знаходяться в гонитві за грошима, забуваючи при цьому про те, що є насправді найголовнішим у житті – коханих людей, родичів, дітей, друзів. Охоплені мрією щось купити, люди працюють роками і, отримавши те, чого так довго прагнули, помічають, що це не принесло їм очікуваного щастя і замість радості відчувають лише втому і сум за безглуздо прожиті роки. Вони раптом усвідомлюють, що не мають в житті нічого, крім цих грошей. Такі люди не знають простого людського щастя, не вміють радіти кожній прожитій хвилині, життя втрачає барви і перетворюється на бігову доріжку, якої немає кінця, адже грошей багато не буває. Таке ставлення до грошей шкодить окремій людині і, значить, людству в цілому. Проблема в тому, що “гроші заради грошей “ не можна сприймати як головну мету свого життя.
Дитина
Після того як у людини з’являється дитина, мама і тато втрачають позиції і більшість наших думок і переживань переходять на неї. Для більшості людей друга позиція важливості зберігається назавжди.
Добро
Це ті скарби, що не потрібно шукати чи купувати, вони є у кожної людини, нам потрібно лише частіше показувати їх людям навколо нас. Адже кожному з нас приємно, коли нам роблять добро, ми любимо спілкуватись з добрими відкритими людьим. Проте, не завжди використовуємо шанс відповісти взаємністю тим, хто нас оточує. А шкода!
Домівка
Це не тільки стіни і дах, а й рідні люди.
Друг
Особливий номінант. Може бути унікальним, доповнювати всіх інших, завершувати картину нашого життя.
Найулюбленіше створіннячко на Землі, яке надихає і дає наснагу жити і радіти.
Може бути навіть і не твоїм однолітком, однокурсником чи другом дитинства. Ним може бути і кохана людина або батьки, адже поняття «друг» несе в собі саме відносини між людьми, взаємну повну довіру і однакові погляди на життя. А це вже залежить від людини.
Дружба
Стосунки, відносини, в основі яких лежить взаємна прихильність, довіра, відданість, товариська солідарність, духовна близькість, спільність інтересів + взаємодопомога та підтримка.
Саме від друзів у першу чергу ми отримуємо ту ж любов і співчуття. Друзі розділяють з нами щастя і горе, ніколи не залишать у біді.
Це такі відносини між людьми, коли в тебе є вірна людина, якій ти в будь-який момент можеш довірити свою таємницю або попросити допомоги щодо вирішення певної проблеми.
Дух
Яким би не був предмет, все ж він являє щось більше, ніж на перший погляд. Без духу, без того посередника між тобою і Всесвітом, не існуєш і ти, адже людина ніколи не жила невіддільно від інших. У кожного з нас є своя місія, ціль, мета, навіть коли її неможливо знайти за все життя.
Душа
Це все! Це найголовніше у людині, це її основа. Якщо порівнювати людину з пельменем, то повноцінна ЛЮДИНА – чуйна, здатна до розуміння, з гарною душею – це пельмень зі смачним великим шматочком м’яса в середині, а черства, жорстока чи байдужа людина – це просто тісто, з якого випав той шматочок м’яса, в якому і полягає вся суть пельменя-людини.
Життя
Спосіб пізнання всього, що нас оточує. Можливість бути „кимось” завдячуючи матусі.
Запас
В значенні ресурс. Ресурс як у значенні людський, так і в значенні планети, космосу і т.д. Всюди є ресурси.
Зачаток
Початок усіх початків. Це фундамент нашого життя. Кожна людина - це певний набір зачатків: організм складається з органів, та емоції теж мають свої зачатки, комбінації певної поведінки в залежності від ситуації.
Земля
Це Батьківщина, традиції, культура, знання, високе і низьке водночас.
Зомбі
Це термін на ознаку переважної більшості української несвідомої молоді, яка стала залежною від суспільства та певних обставин. Виражається це у «понтах» та інших схожих речах чи діях, які в свою чергу знищують у людині особистість, а це спричиняє руйнацію зерна духовності. Молоді, сильні, відважні – майбутнє нації… Але, на жаль, це не наша сучасність, а лише мрії. Універсальною українською, я сподіваюсь, будуть спілкуватись щирі українці. Тому це слово потрібне як пересторога майбутньому поколінню.
Зорі
Це слово асоціюється з глибинами духовності величної української нації… Невідомо, скільки ще на небі невідомих людству зірок, так само й невідомо, який потужний потенціал має українська спільнота, скільки незвіданих закутків нашої культури залишилось поза нашими очима. Також слово «зорі»- це всі романтичні, часто безглузді, але гуманістичні мрії людства, які роблять нас щасливішими, а наше життя легшим
Знати
Від "знати" в людини починається дія, вона перетворюється з пасивного спостерігача в діяча. Сила з"являється саме там, коли знаєш напрямок. Знання, в їхньому вічному розумінні, цінніші за будь - яку іншу річ. Скільки всього було віддано на вівтар заради декількох слів з таємничої науки!
Зрада
Українська мова має одне слово – зрада. А інші мови – два і більше. І ці слова не є синонімами, вони мають різні значення: зрада державі, зрада поглядам, подружня зрада… Тобто явищам, що в корінні мають лише одне значення – зраду, вони надають різних відтінків та по-різному оцінюють, ніби показуючи, що одна зрада менш погана, інша більша. Але ж насправді сенс від цього не змінюється: зрада є зрада, не залежно кому, чому ти зраджуєш. Ти відмовляєшся, відкидаєш свої погляди, переконання (адже і подружжя, і держава, і друзі певним чином теж є твоїми поглядами). Покарання повинне бути одне - …
Їжа
Одна з трьох головних потреб, заради яких живе більшість людей.
Калитка
Барсетка, і всі-- похі--дні. Хоча значення майже не змінюється, але конкретизується. Причина – краще звучить.
Канапа
Просто пишеться, читається і звучить непогано. До того ж не складне для запам'ятовування.
Кимачок
Невеликий заклад, де продавалися на розлив спиртні напої; корчма.
Котеня
Кажуть, що вимовляти слова на "ня" корисно для серця. Не знаю, як там серце, але для нервів корисно точно. Котеня-я-я, ня-я-я-яв -- так і хочеться по-котячому примружитись. Із цим словом у всіх пов'язані найтепліші, найпухнастіші спогади. Недарма ж найпопулярніше звертання до коханої людини саме "котеня". А в Японії слово "Ня" (друге значення якого, доречі, теж "няв") взагалі позначає усе таке маленьке, гарненьке, що хочеться пригорнути й пестити.
Коханий(а)
Це найближчий друг. Напевно другий після себе. Але більше любові ми віддаємо дітям.
Кохання
Це еволюція дружби, що особливо відчутна у духовній близькості й відданості. І тільки справжнє кохання не обмежує свободи і не відкидає дружби.
Одне з тих почуттів, що робить світ навколо зовсім іншим, набагато цікавішим і щасливішим. Не зважаючи на те, що це одне почуття, кожен на Землі відчуває його по-своєму, воно може бути егоїстичним чи альтруїстичним, а іноді завдавати болю. Але ж воно існує, тому як бути без цього слова?
Кошикм'яч
Як синонім до слова basketball. Гарантовано сподобається українцям.
Лелітка
Асоціюється зі святом, гармонією та красою, без яких на Землі було б все зовсім сумно. Тобто це ніби закон, за яким все інше має функціонувати. З рештою, має ж бути в універсальній мові хоча б одне по-справжньому красиве, по-справжньому українське слово!
Любов
Любов це все навколо нас. Саме вона зустрічає нас у перші хвилини нашого життя, коли нас огортають теплі мамині руки. Це коли ми міцно обіймаємо друга чи подругу, яка повернулася після довгої мандрівки. Це коли серед усіх людей, що з’являлися на нашому життєвому шляху, ми зустрічаємо ту єдину людину, для якої б’ється наше серце.
Це слово, що одночасно відображає патріотичні почуття до Батьківщини, почуття до рідних, почуття кохання… Слово, що змушує серце битися частіше. Воно відображає все те, без чого це світ був би надто жорстоким, щоб в ньому жити.
Включає в себе не лише внутрішній потяг до чогось, а це ще й безкорислива турбота про когось (щось), бажання зробити добро для когось (чогось) та відкрити частинку своєї душі (або всю душу). Ґрунтується на довірі, розумінні та повазі. Всеохоплююча любов – це прояв бодроти, яка не має жодних умов.
Любов повинна бути великою. Дійсно великим та сильним почуттям, що не повинно використовуватись „абияк”. Слова освячення повинні бути для нас не тільки формулою освячення, але й формулою життя.
Найкращий «будівельний» матеріал. Любов – муза. Любов може штовхнути на необмірковані дурні вчинки, та частіше любов дарує нам ідеї, дарує віру у світле майбутнє, у свої можливості. Любов – частина людини, яку треба постійно заповнювати. У дитинстві – любов до батьків, у підлітків – перше кохання, у дорослих – любов до своїх дітей та своєї другої половинки. Людина ,що не кохає людей, природу, красу – нещаслива людина. Щаслива, закохана людина здатна на подвиг.
Усіма нашими вчинкам керує любов. І доки існує це почуття, доти в нас є сили рухатись далі. Не буде любові – пропаде і бажання щось робити, бо все в житті втратить сенс. Любов дарує нам натхнення, віру у власні сили, можливість радіти життю. Немає більшого щастя в житті, ніж любити і одержувати любов.
Це єдине, що робить нас не такими, як тварини. Тільки тоді, коли людина когось любить, вона здатна пожертвувати своїми потребами заради когось іншого.
Мабуть найпрекрасніше, що є на землі! Головне, що і отримуючи, і даруючи любов ми отримуємо потужний заряд енергії, душевного тепла.
Почуття між двома людьми. Це значення більш вузьке, адже стосується лише двох людей. Це почуття, коли двоє людей не можуть існувати один без одного, в них весь час стан ейфорії при згадці про другу половину.
Значення більш загальне. Почуття до більшої кількості людей. Наприклад, любов до свого народу.
Майбутнє
За цим словом вбачається незвідність і таємничість. Ми щось завжди плануємо, про щось мріємо, на щось сподіваємось, така вже наша природа. Але ніхто не може з впевненістю знати навіть те, що станеться з ним в наступні кілька секунд.
Мир
Стан чи період часу, коли не відбувається жодних війн чи конфліктів.
Мир на Землі – запорука нормального розвитку людства. Проте, люди не розуміють, що війна – не вирішення і не розв’язок проблеми, а катастрофа, яка несе з собою кров, смерть, сльози, зруйновані долі. Люди придумали комп’ютер і телефон, освоїли космічні простори, зробили безліч геніальних відкриттів і винайшли багато речей. Але чому тоді не можна знайти розумний вихід з ситуації, що склалася, вирішити конфлікт мирним шляхом? Доки хоча б в одній точці земної кулі ллється кров, не може нормально функціонувати механізм, що зветься людством. Мир – це не тільки мир у всьому світі, це і мир у кожній людській душі, готовність піти на компроміс заради збереження гарних відносин з оточенням, взаєморозуміння і взаємоповага, терплячість і толерантність.
Мій
Це не зовсім іменник, але набути може аж трьох значень. Ось приклади: "Мій капелюх", "Мій світ", "Моя сестра". Цей займенник -- як математична функція, що вказує на приналежність, а головні та залежні змінні важко іноді визначити навіть за контекстом. З капелюхом усе зрозуміло: належати йому людина не може аж ніяк. Другий випадок трохи складніший -- існування Темних Володарів теж не відкидаємо. А от останній... Начебто сестри рівні між собою. Можна додати ще один приклад, який об'єднуватиме в собі всі попередні "Мій песик".
Місцезнаходження
А як же без нього ?! :) За однією з теорій: взагалі всі наші події, все все все, входить в простір варіантів. Для кожної події, для кожного варіанту подій є своє місце, свій час і місцезнаходження...
Млинці
Звучать "смачніше" за pancakes.
Мордувати
Накладати на своє обличчя грим, фарбу; підфарбовувати обличчя.
Море
Почуття глибокої сердечної прихильності до особи іншої статі.// Той, кого люблять.// Стосунки між чоловіком і жінкою, викликані сердечною прихильністю.// Інтимні стосунки з особою іншої статі.
Почуття глибокої сердечної прихильності до кого-, чого-небудь. // Глибока повага, шанобливе ставлення до людини. // Глибока приязнь, викликана родинними зв’язками.
Інтерес до чого-небудь. // Внутрішній, духовний потяг до чого-небудь. // Пристрасть до чого-небудь.
Мрія
Те, що веде нас до цілі, яку ми намітили. Мрії допомагають нам жити і бачити світло попереду, і якою ж буде мова, що не має в собі можливості висловити світлі почуття, тільки об‘єктивну реальність?
Мудрість
Це здатність правильно застосовувати знання, знаходити вирішення різних проблем, спираючись на свій і чужий досвід.
Музика
Потік запальних енергічних звуків, який переносить тебе у безмежну країну щастя.
Навчання
Процес, що займає майже все життя. Накопичування навичок, знань. Здатність розвиватися.
Надія
Надія на те, що тебе у цьому світі зрозуміють
Насолода
Насолода світу від своєї гармонії; бездарного автора, що ставить крапку з комою; сонця, що ніколи не засмучується. Який би не був прагматичний світ, в ньому завжди залишається місце для задоволення.
Не
Не я (існують інші люди окрім мене), та й взагалі "НЕ" - все врівноважує.
Ненависть
Негативна емоція, найбільш інтенсивна форма виявлення негативного ставлення до чогось. Часто супроводжується бажанням вбити, вдарити, розчавити, знищити об’єкт ненависті. Також може бути ні на що ненаправленою. Саме африкати «дж» додає до українського слово відтінку того, що людина каже серйозно, якщо вона це каже, то в неї є вагомі причини, забирати своїх слів назад не має наміру. Також «дж» чарівним способом діє на вуха людини, одночасно б’ючи по перетинкам твердим «д» та дзвінким «ж». Тому російське слово «ненавижу» звучить досить м’яко. Схоже на пісню маленької комашки: «Ненавижу, жу-жу-жу. Я себе жужжу: «жу-жу». Всех и вся всегда люблю, ненавидеть не могу. Жу-жу»…
Нюні
Це слово є символом ганебного примирення з поразкою. «Нюні» розпускають, коли щось не виходить як хотілося б, чи коли людина не доводить справу до фінального акорду; а це дуже важливо, адже іноді маленькі успіхи роблять величну справу - надають мотивацію, сприяють самоутвердженню, «надають крила»…
Повітря
Це обов’язкова умова існування всього живого на землі. Стосовно людей у переносному значенні повітрям можна назвати неодмінну умову життя для кожної людини окремо. Адже хтось не може жити без коханої людини, хтось без роботи, хтось без шоколаду, а дехто, наприклад, без комп’ютерів. Отже, ці речі або люди є „повітрям” для когось, що абсолютно нормально, тому що в кожного свої цінності, свої погляди, свої забобони, свої „повітря”…
Подушка
М’якенька затишна річ, яка вбирає в себе всі страхи, невдачі та недуги і сприяє гарному настрою, будь-якого розмыру, може приймати форму іграшок.
Поступ
Український варіант слова "прогрес".І хоч слово progress глибоко укорінилося у загальнолюській мові, українське "поступ"(postup, postoop) було б теж непоганим варіатом у есперанто.
Потічок
Нежить. Це слово найбільш добре підходить для опису нежитю одним словом. Хоча слово нежить я пропоную лишити, щоб полякати наших північних сусідів .
Потребувати
Кожен з нас, щось ПОТРЕБУЄ (не тільки наші бажання, а хоча б взяти просто потреба дихати, їсти, хотіти і т.д.)
Праця
Людина, яка з дитинства не навчилась жертвувати власними бажаннями, тому що є слово “треба”, нічому не навчиться і тому прирікає себе на життя, сповнене розчарувань і проблем, адже в нашому жорстокому світі вона може розраховувати лише на себе. Життя – це і є постійна, беззупинна праця над собою, своїми недоліками, своїми вміннями. Звичайно, це важко. Але уявімо, що все наше життя – відпочинок. Я вже не бачу себе в такому житті, бо жити, не маючі цілі, для мене дуже важко. Набагато цікавіше доводити щось собі й оточенню, йти до своєї мети, добиватись її, або програвати і знову починати все спочатку. До того ж, якщо не знаєш, що таке праця, не отримаєш справжнього задоволення від відпочинку.
Прогрес
Це поняття глобальне. Він має сенс у випадку удосконалення людства загалом. Та всі прогреси: чи то технічний, чи моральний, чи будь-який інший – повинні йти поряд, доповнюючи та допомагаючи один одному. Лише тоді ми зможемо порівнювати „гірше” та „краще”, не маючи сумнівів, чи дійсно це так.
Прощання
Що можу сказати напевно, так це що «прощання» - надовго, якщо не назавжди. Це не українські «бувай» і «па-па», не англійські «Bye» і «See you», не російське «пока». Це те, коли ти відпускаєш частину себе, даєш їй без перешкод покинути тебе, не намагаєшся зупинити її (частину), тим більше – не обертаєшся. Тому, мені так здається, люди, хоч і підсвідомо, але розуміють це, тому, можливо і не люблять прощатися або ж руйнують всі стосунки, адже легше жити в майбутньому без минулого. Хоча, насправді, минуле ніколи не відпустить тебе… От про це люди забувають, знову ж таки, через свою недосконалість (чи через досконалість часу???).
Радість
Відчуття, коли людина відчува задоволення від чогось.
Рило
В значенні "розетка". Слов'янам слово обов'язково сподобається.
Рідні
Вимовляючи це слово завжди пронизує якийсь невідоме джерело теплоти та спокою. Рідні – це не лише фізіологічні рідні, а й люди, які близькі за духом, які дивляться на цей чудовий світ таким же романтичним поглядом. Думаю та сподіваюсь, що для кожної людини, свідомої людини, рідні в житті важать понад усе, адже це люди, яким ти не байдужий, і які не байдужі тобі.
Розвиток
Частково синонім шляху, але шлях поєднує у собі і прогрес і регрес. Розвиток – прямування до вищого рівеня, позитивні зміни. Розвиток буває моральний та матеріальний. Матеріальним розвитком можна назвати технічні або архітектурні зміни. Моральний розвиток – розвиток духовного стану людини, та всього народу загалом.
Розум
Це складне поняття, до якого належать розум вроджений та набутий. Частина його передається з генами від батьків, а більшу частину людина напрацьовує за все життя. Розум – це знання, які передаються з покоління в покоління, при чому не важливо яким шляхом. Ці знання, використані правильно, роблять прогрес, майбутнє, саме його можливість і його умови. Це сила кожної людина і людства загалом. Деякі люди щиро вірять у так званий Всесвітній Розум – деяку матерію, яка знає відповіді на будь-які питання.
Свідомість
Це самосвідомість, розуміння себе як громадянина, усвідомлення себе українцем, окремою особистістю, що здатна впливати на події, на хід історії. Це здатність сформувати свою думку, сформувати себе, не піддатися громадській думці, ідеології… Це те, що відрізняє нас від мавпи.
Світ
Це одне з найважливіших понять кожної мови, та сцена, на якій грають п‘єсу під назвою «Життя», причому у кожного вона своя: чи то трагедія, чи то фарс. Слово «світ» в українській мові співзвучне з «світлом», що несе в собі досить оптимістичний погляд на життя.
Свобода
Це все те, без чого немає сенсу життя: можливість вільно думати і висловлювати думки, жити без обмежень, використовувати все дане природою або Богом, це свобода твого народу, твоєї нації, держави.
Це можливість… Необмежена можливість.
Можливість вибору, можливість розпоряджатися своєю волею; можливість робити так, як хочеться.
Важливо відчувати різницю між свободою і правом робити все, що забажаєш, бо такого права не має ніхто, а свободною є будь-яка людина. Всі люди на Землі є однаково рівними, тому не можна казати про гармонійність чи справедливість світу, доки існують утиски та обмеження певних груп людей або цілого народу, бо це створює неможливі умови для повноцінного життя певних верств населення і несе напругу в суспільстві та загрозу війни. Свобода – це можливості здійснювати вчинки, що не суперечать голосу моєї совісті і заповідям Біблії, прислуховуватись тільки до тих людей, думка яких мені важлива, мати право вибору, право на власну думку і її висловлення. Це також і усвідомлення того, що я можу прожити те життя, яке я сама собі обрала, можливо, я щось буду робити неправильно, але це будуть мої помилки, мій досвід.
Секс
Одна з трьох головних потреб, заради яких живе більшість людей.
Секс-бойовик
Фільм, що складається з елементів еротичного жанру та бойовика. Хітова порнографія зі стріляниною. (Арнольд Шварценегер + Енджел Дарк).
Спання
Одна з трьох головних потреб, заради яких живе більшість людей.
Співчуття
Багато хто вважає, що співчуття не потрібне, що це слабкість. Але це не так. Велика кількість людей, які потрапили у скруту, чи бурхливий вир життя яких виніс їх на узбіччя, потребують нашого співчуття й допомоги. Не треба залишати таких людей поза увагою, адже завтра кожен з нас може опинитись на їхньому місці.
Струмогравка (strumogravka)
Слово, яке означає аудіосистеми. Безперечно має украінське походження.
Суспільство
Не лише певна купка людей, яких пов’язує щось спільне. Це певний рівень розвитку, рівень еволюції, показник цивілізації. Суспільство було завжди й існуватиме доти, доки живуть люди. Суспільство будує культуру та мораль, суспільство вигадує закони, яких саме не завжди дотримується, суспільство диктує життя, а людина – складова цього суспільства – покірно його пише.
Сучок
Прищ. Воно найбільш характеризує його. Не надає краси тілу, як сучок балку.
Тепло
Це те, заради чого ми живемо. Цим словом можна характеризувати істот та стосунки між ними, зазначаючи кількість тепла в них.
Тю
Все, для чого забракне слів у нашій мові, можна буде висловити цим вигуком, надавши йому певного емоційного забарвлення. Російського мату в нашій мові не буде!
Усмішка
«Сонячний промінчик» серед похмурого дня.
Хліб
Надважливе надбання людства. Не те слово «хліб», що означає певну випічку з зерна. Це більш загальне поняття. Хліб - це предмет для гордості за людський рід, адже він є символом землеробства, важкої людської праці. Людство має цінити і пам`ятати свою історію, попри всі негаразди, урбанізацію, зміну поглядів на вічні речі.
Чесність
Про чесність нам говорили батьки ,вчителі, старші люди, і здавалося б кожен із нас повинен бути чесною людиною або щонайменше прагнути до цього. Проте сказати просто , а от зробити ні. Не кожна людина є чесною у всіх без винятку життєвих ситуаціях, це справжній виклик навіть для особистостей з небувалою силою волі.
Шлях
Це схема, за якою просувається людство, це історія, це набір усіх подій.
Кожна людина прямує своєю маленькою стежкою. Коли більшість людей обирає одну стежку, утворюється єдиний шлях. Шлях – головна ідея, напрямок РОЗВИТКУ та ВІДБУДОВИ
Щастя
Стан «невидимості» для оточуючих, який дає тобі змогу радіти всім дивам, які відбуваються навколо.
Відчуття єдності зі світом та цілковитої гармонії між внутрішнім світом та її оточенням.
Той стан душі, коли здається, що все відбувається так, як і має бути. Треба відрізняти щастя від ейфорії, тому що це різні речі, і з них до загальної мови пропоную саме той, що триває довше і є глибшим. Щастя не можна порахувати або сперечатись, хто є щасливішим, тому що для кожного воно своє.
Це те ж саме що радість, але це відчуття більш сильне і триваліше.
Ююба
Вічнозелене хвойне дерево або кущ родини кипарисових.
Я
Остання літера в алфавіті, але найперша в нашій голові. Найбільша кількість наших думок саме про себе. З давніх-давен всіх людей найперше хвилює своя персона. Задумайтесь скільки разів на день ми кажемо про себе я? Все життя нас супроводжує багато людей, але тільки з собою ми можемо залишитись наодинці, поділитися своїми проблемами. Найближча нам людина – це ми самі. Від нас все залежить.
Є (існую)
Єдине назвало себе. Тисячі предметів в світі здатні сказати "я".
Самовираження. Чітке виказання своєї егоїстичної натури. Найбільш вживане слово в діалогах.
Плюс бонус – прислів’я:
Повторення – корінь знань; у товкмаченні начало світла.
Новий(!) відповідник російському «повторение - мать учения».
хоч багато читати, але є кілька цікавих слів)